logo

O nas

Centrum Edukacji i Terapii KINEZIO-LOG zajmuje się kompleksową organizacją szkoleń kierowanych do fizjoterapeutów, lekarzy, techników masażu i innych zawodów medycznych.

Od wielu lat stawiamy na pełen profesjonalizm w najdrobniejszych szczegółach, poparty doświadczeniem w organizacji kilkuset kursów i warsztatów.

Wychodząc naprzeciw rynkowi pracy i wspierając start osób zaczynających karierę zawodową realizujemy wiele szkoleń finansowanych przez Urzędy Pracy, Krajowy Fundusz Społeczny, EFS w ramach projektów unijnych i innych środków dostępnych w kraju.

W ofercie szkoleniowej znajdują się uznawane na całym świecie kursy z zakresu specjalistycznych metod fizjoterapii, obejmujące takie dziedziny jak neurologia, ortopedia, pediatria, rehabilitacja sportowa. Nasi instruktorzy to niekwestionowane autorytety uznawane przez środowisko medyczne zarówno w kraju jak i zagranicą, posiadający wieloletnie doświadczenie dydaktyczne i zawodowe.

Kończąc u nas szkolenia otrzymacie Państwo wszelkie dokumenty potwierdzające zdobyte umiejętności.

Certyfikaty wystawiane po ukończeniu kursu sygnowane są przez stowarzyszenia IPNFA, MCTA, IBITA, PRI, Ackermann Institute. Otrzymany certyfikat uprawnia do pracy i kontynuacji nauki w zakresie danej metody również poza granicami naszego kraju.

 

W zakresie prowadzonego kształcenia, posiadamy uprawnienia do wydawania zaświadczenia MEN – dokument wydawany jest na mocy Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2019 r., poz. 652). Zaświadczenie o ukończeniu kursu potwierdza uczestnictwo w zajęciach, określające tematykę szkolenia, wymiar godzin oraz zwierające informację o organizatorze szkolenia.

Centrum Edukacji i Terapii KINEZIO-LOG posiada status Niepublicznej Placówki Kształcenia Ustawicznego, działamy na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty z 7 września 1991 r. (tekst jednolity Dz. U. 2004 r. Nr 256 poz. 2572 art. 82 i 84 z późniejszymi zmianami).

Opis poszczególnych szkoleń znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej wraz z dostępnymi terminami oraz możliwością zapisu drogą elektroniczną.

W odpowiedzi na liczne zapytanie planujemy sukcesywnie poszerzać naszą ofertę edukacyjną o dodatkowe szkolenia związane z najnowszymi trendami światowej fizjoterapii. Jeżeli nie ma na liście kursu który Cię interesuje, prześlij do nas informacje mailem.

Czekamy na Twoją propozycję!

Serdecznie pozdrawiamy!

Dlaczego warto wybrać szkolenia w Kinezio-LOG Centrum ?

  • WYSOKI POZIOM KSZTAŁCENIA
  • DOŚWIADCZONA KADRA
  • OBSZERNE SKRYPTY
  • DODATKOWE MATERIAŁY SZKOLENIOWE
  • PRACA Z PACJENTAMI
  • SYMPATYCZNA I PRZYJACIELSKA ATMOSFERA
  • MIĘDZYNARODOWE CERTYFIKATY
  • DOGODNE FORMY PŁATNOŚCI